ŠKOLA PLNÁ MAJSTROV

Školský rok 2018/2019 sa v ZŠ I. B. Zocha v Revúcej už od prvých mesiacov nesie v znamení úžasných víťazstiev.

V októbri sme sa chválili úspechmi trojčlenného chlapčenského tímu, ktorý si vybojoval v cezpoľnom behu najprv titul majstrov kraja a následne na Majstrovstvách Slovenska v cezpoľnom behu žiakov vystúpil na striebornú priečku. Ondrej Rusnák (majster kraja), Janko Švonavec a Radim Bednárik svojimi výkonmi v neľahkých podmienkach prekonali tímy zo športových škôl a atletických oddielov nielen z Revúcej, ale aj z celého Slovenska.

Po návrate z jesenných prázdnin začiatkom novembra sme mohli blahoželať k úspechu nohejbalistom. Chlapci na Majstrovstvách Slovenska v nohejbale juniorov získali hneď niekoľko medailových umiestnení. V kategórii trojíc si vybojovali striebro a bronz. V kategórii dvojíc boli zlatí David Zubák a Lukáš Zubák a striebro patrilo Máriovi Mušukovi a Igorovi Zubákovi. V kategórii jednotlivcov sa majstrom Slovenska za rok 2018 stal Igor Zubák. Tretí bol Lukáš Zubák, štvrtý Mário Mušuka a šiesta priečka patrila Davidovi Zubákovi. Všetci chlapci trénujú a súťažia za  Nohejbalový klub Revúca.

A to nie je všetko.

Sobota 10. novembra 2018 sa stala významnou nielen pre regionálnu politiku, ale aj pre nášho tretiaka – Timoteja Ladislava Koterbu. Na autodráhe v JEEM Martin získal Timo tri tituly majstra Slovenskej republiky do 10 rokov v kategóriách DTM, Gr.C a DTM Evo.

Chlapci, sme na Vás hrdí. Dokázali ste, že vo vašich hrudiach bije to pravé zocháčske srdce.  Tešíme sa, že v našej malej škole s veľkým srdcom vyrastajú dobrí ľudia a výborní športovci.  

ĎAKUJEME.

 

a ešte čosi...

 

O tom, že u Zocháčov vyrastajú majstri, sa môžete presvedčiť aj na vlastné oči. Príďte sa pozrieť v sobotu, 17. novembra 2018, do areálu školy, predstavia sa vám majstri rôznych remesiel. Svojim spolužiakom, rodičom i hosťom budú  prezentovať svoje zručnosti budúci majstri kováči, rezbári, šperkári, kuchári, cukrári, kožiari...

 

Aj takto chceme širokej verejnosti ukázať, že u nás – ZOCHÁČOV –

sme presvedčení, že prežívanie úspechu je tou najlepšou motiváciou. Nie každý môže byť vynikajúci žiak, ale každý môže byť v niečom dobrý.  A preto našich žiakov podporujeme v rozvíjaní ich záujmov, oceňujeme ich malé i veľké úspechy, tešíme sa z ich osobného posunu. Proste sme malá škola s veľkým srdcom, ktoré bije pre našich žiakov.

RNDr. Eva Vidová

Pre pridanie príspevku sa musíte prihlásiť

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím