PREČO KANDIDUJEM ?

Narodil som sa v Revúcej. Od detstva som vnímal naše mesto ako moje rodné mesto, ktoré má potenciál sa ďalej rozvíjať. V Revúcej vyrastajú aj moje deti a ja chcem urobiť všetko pre to, aby mala Revúca krajšiu budúcnosť. Naše mesto si zaslúži pozornosť a starostlivosť, aby si zachovalo svoju históriu a aby sa v ňom dobre žilo aj jeho obyvateľom.

Za svojím rozhodnutím kandidovať sú hlavne skúsenosti. Štyri roky pôsobím ako poslanec v mestskom zastupiteľstve a zároveň aj ako zástupca primátorky. Od minulého roka som tiež poslancom Banskobystrického samosprávneho kraja. Vidím, aké je dôležité, aby primátor dokázal komunikovať s poslancami zo všetkých politických strán, nezávislými poslancami, s osobnosťami, občianskymi aktivistami a podnikateľmi. Bez toho to proste nepôjde, my musíme byť jednotní. Verím že to, aby sme ďalej napredovali, chcú aj všetci kandidáti na poslancov. Oni sú totiž tí, ktorí rozhodujú.

DO PRÁCE VLOŽÍM CELÚ SVOJU ENERGIU, SKÚSENOSŤ A PRACOVITOSŤ.

Žijem pre naše mesto často aj na úkor voľného času a chcem mu venovať svoju energiu, skúsenosť a pracovitosť. Som presvedčený o tom, že Revúcej mám čo priniesť. Mal som možnosť navštíviť rôzne kúty sveta, 5 rokov som v zahraničí aj žil a viem porovnať ako sa žije tu i v zahraničí. Svoje skúsenosti, ktoré som nadobudol ako poslanec mestského zastupiteľstva, poslanec Banskobystrického samosprávneho kraja a ako zástupca primátorky chcem zúročiť v prospech Revúcej a našich obyvateľov.

Chystám sa otvoriť aj citlivé témy ako zber odpadu, dopravná situácia v meste a hlavne vytvoriť v meste priestor, kde aktívni ľudia chcú žiť, zakladať si rodiny a plnohodnotne tráviť čas.

Počas svojho pôsobenia v regionálnej politike som si uvedomil, že práca poslanca ako aj zástupcu primátorky má svoje hranice. Tou hranicou je právomoc rozhodovať o tom, ako sa bude naše malé mestečko uberať v nasledujúcich rokoch, či si vyberie cestu prosperity alebo cestu úpadku. Táto právomoc náleží primátorovi a je to veľká zodpovednosť, ktorú chcem na svoje plecia zobrať.

Rozhodnutie však nie je na mne, je na nás všetkých. Toto rozhodnutie nemôžem urobiť za Vás, výber je vo Vašich rukách, v rukách Revúčanov.

Uchádzam sa teda o vašu podporu a dôveru. Revúca je malé mesto, kde sa skoro všetci poznáme a ja chcem prechádzať mestom hrdo bez toho, aby som sa niekomu nemohol pozrieť priamo do očí.

 

 

Pre pridanie príspevku sa musíte prihlásiť

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím