Ondrej Štecz

Moje meno je Ondrej Štecz a narodil som sa v Revúcej 19.8.1975, kde som chodil aj na základnú školu.

Po jej skončení som v štúdiu pokračoval na vojenskej strednej odbornej škole  v Košiciach a v Prešove.  Od roku 1993 som ako vojak z povolania slúžil na letisku Sliač.

Vojenská služba mi umožnila návštevy  rôznych veľkých miest, či už na Slovensku alebo v zahraničí a stotožniť sa s tamojším životom a porovnať ho s tým ako sa žije v rodnom meste Revúca.

Kariéru vojaka z povolania som ukončil v roku 2010 a vrátil som sa späť do rodného mesta Revúca, kde žijem a pracujem.  Spolu s manželkou Katkou  vychovávame dve dcérky Veroniku a Emmku.

Kandidovať za poslanca som sa rozhodol preto, lebo chcem, aby moje rodné mesto bolo atraktívnejšie, bezpečnejšie a príjemné na pokojný život v ňom.  Chcem sa podieľať na rozvoji športu a kultúry v meste a mať zásluhu na tom, aby mladí perspektívni ľudia, na ktorých sa dá budovať spoločnosť  neodchádzali vo veľkom preč.

Na toto všetko chcem využiť poznatky a skúsenosti z miest, v ktorých som kedysi pôsobil a ktoré som navštívil a navštevujem dodnes. Chcel by som do nášho mesta vniesť  nový impulz a moderné prvky, ktoré bežne fungujú  inde. Myslím si, že keď to ide v iných mestách,  tak to pôjde aj v našej Revúcej.

Nič Vám zatiaľ nejdem a nemôžem sľubovať, ale pokiaľ by som bol zvolený za poslanca do mestského zastupiteľstva, tak sa budem snažiť presadzovať a podporovať reálne a zdravé nápady, aby sa v našom meste oplatilo žiť, zakladať rodiny a vychovávať deti.

Ďakujem za Váš hlas

Pre pridanie príspevku sa musíte prihlásiť

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím